Како професионален производство, снабдување и извоз Конвеер машина за боење in Taiwan. Со инженер персонал повеќе од 20. Силна R & D способност, напредни производствени линии, совршено П / А систем за контрола и строги суровина купување контрола им овозможат на нашите производи да се задоволат трговија стандард и ниво на квалитет на клиентите и испорака датум. Нашата политика за квалитет е квалитет прво, нудат висок квалитет и висока сигурност производи на нашите клиенти и не прават никакви проблеми за нашите клиенти. Ве молиме контактирајте не сега.

Конвеер машина за боење

Интелигентна машина за бојадисување со висок притисок со преносен транспортер Нова генерација машина за боење со светски патентиран. Револуционерна иновација,Environmentивотна средина. Заштедете повеќе од 65%на вода,пареа,електрична енергија,и помошни,намали 65%на отпадни води и емисија на СО2. Опремени со најдобар квалитет на материјал и додатоци произведени во Германија,Италија и Јапонија. Светски патенти за пронајдоци, вклучувајќи У.С..А..,У.К..,Евра,Италија,Германија,Кина,Тајван,Грција,Турција,Индија,Јапонија,Тајланд,Индонезија,Малезија,Кореја&пеколен;&пеколен;итн. Костум за плетени ткаенини. Целосно автоматска контрола. Помогнете да ги обоите куќите да ги намалат трошоците за производство и да ја подобрат конкуренцијата. Подобрување на работната средина на куќите за боење. Намалете го барањето на операторот’вештина.
ACME MACHINERY INDUSTRY CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Конвеер машина за боење, треба да знаете за највисок квалитет на Конвеер машина за боење производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
AM-ICD-K
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Интелигентна машина за бојадисување со висок притисок со преносен транспортер Нова генерација машина за боење со светски патентиран. Револуционерна иновација,Environmentивотна средина. Заштедете повеќе од 65%на вода,пареа,електрична енергија,и помошни,намали 65%на отпадни води и емисија на СО2. Екстремен низок и уни-сооднос на алкохол:1:2.5~3.5 Постојана брзина Брза циркулација Процес на боење контролиран или според времето на циклусот или според времето на часовникот Променливо време на процесот на боење Совршена репродуктивност Без заплеткување и брзо испирање Без триење Екстремна мала тензија,без виткање на работ Одлично униформно боење Интелигентен целосно автоматски систем за управување Одвод на висока температура од висока температура,плакнење и ладење Екстремна мала потрошувачка на енергија Обложување на тефлон Вграден во разменувач на топлина Хемиски прав се храни директно Оптимално програмирање на боење Мулти-систем за плакнење на функции CCRW-систем Држете го подот сув
ACME MACHINERY INDUSTRY CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Конвеер машина за боење, треба да знаете за највисок квалитет на Конвеер машина за боење производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
AM-ICD-W
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Ние сами многу надарен занаетчија таленти кои се гарантира навремена испорака со врвен квалитет

Конвеер машина за боење

. Ние, исто така, се грижиме за нашата широка база на клиенти нудиме нашата палета во прилагодено форма, придржувајќи се на барања и спецификации на нашите клиенти.